אודות דונדוש

ברוכים הבאים לדונדוש - בית מאפה יצירתי, חם איכותי ומפנק!

דונדוש ממוקם ברמת גן ומתמחה ביצירת ואפיית מגוון רחב של עוגות קלאסיות מיוחדות ומסוגננות, עם הרעיון או הדמות שאתם הכי אוהבים. לא שגרתית ולא "רגילה". זה חביב, מעולה ומרגש ! ובהחלט יוצא דופן ומושלם!

בראש דונדוש עומדת איריס מזרחי, אופה אמנותית מקצועית ובעלת וותק רב. איריס תאזין לכם להבין את אופי האירוע ומה יתאים לאישיותו של בעליו להעדפותיו ותחביביו… לפיהם בדונדוש יעצבו לכם עוגה ייחודית טעימה ומופלאה. דונדוש תפתיע אתכם בעיצוב מקורי ומיוחד ששובר את כל גבולות הדמיון והצפיות, עם עוגה מקורית פנטסטית שהכי תעשה לכם  את הארוע. העוגות בדונדוש רכות טעימות שמשהירות טעם של עוד בפה ומשדרגות כל ארוע  בכמה דרגות למעלה ! נראה אתכם מצליחים להתאפק ולא מרימים טלפון ….

דונדוש תורמת לקהילה ומשתפת פעולה עם מוסדות צדקה, בתי תמחוי וארגונים שונים. מוסד / ארגון המעוניין להיעזר בשירותנו מוזמן ליצור קשר.

הדגש המלווה את איריס הינו על ייצור העוגות עם החומרים האיכותיים ביותר

עוגה ועיצובה מופקים בעבודת יד עם חומרים ביתיים כשכל הלב והנשמה מושקעים בו  אצלנו אין  רק אופים אלא  קודם כל שותפים. בנוסף, העוגות ללא חומרים משמרים וטעמן כעוגות בית של סבתא. את בסיס העוגה ניתן לבחור ממגון הטעמים:  שוקולד, שוקו ג'פס, שיש, מייפל, תפוזים, וניל ועוד….

את כל  הפסלים והציורים ניתן לאכול או לשמור למזכרת (ללא קירור). אין צורך בקירור. זהו יתרון עצום שפותר לכם המון. וגם … שעוזר לשליחות להתבצע נהדר. יותר מאשר בהזמנת עוגה שגרתית. חשבתם על זה ?

 

לבירורים והזמנות צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון: 050-723-5866